Jim Pride
Jim Pride
Киев, Пушкинская 25

О нас

Jim Pride

      Компанія Jim Pride здійснює повний спектр послуг в сфері СКС, починаючи від проектування і монтажу, закінчуючи введенням в експлуатацію системи і навчанням обслуговуючого персоналу замовника. Не має значення складність проекту ми однаково зі всією відповідальністю підходимо до роботи.

        Структурована кабельна система (СКС) - це середовище існування інформації вашої фірми. Від якості структури залежить працездатність організації в цілому.
        Ми будуємо СКС  які відповідають міжнародним стандартам – це забезпечує гнучкість комп'ютерної та телефонної мережі та гарантує її використання протягом 10 і більше років без істотної переробки і додаткових витрат.
                Наші співробітники проконсультують і допоможуть Вам оптимально спроектувати і реалізувати СКС саме під вас. При цьому враховується оптимальне співвідношення ціни та якості.

Конкурентные преимущества компании:

Чому Jim Pride: - гарантуємо оптимальні ціни та високу якість в сфері СКС - індивідуальний підхід до кожного клієнта - всі наші співробітники це високоспеціалізовані робітники з багатолітнім досвідом роботи - короткі терміни виконання робіт ( святкові та вихідні дні);

Товары / Услуги:

Види послуг Jim PRIDE : 1.Будівництво та обслуговування СКС. 2.Будівництво та обслуговування локальних мереж. 3.Обслуговування комп’ютерів та монтаж комп’ютерних мереж. 4.Обслуговування серверів. 5.Аудит СКС, Локальних мереж та ІТ інфраструктури компанії. 6.Підключення Оптичного типу Інтернету малих, середніх офісів та корпоративного ринку до каналу Інтернет. Порт від 100 Мбіт/c. 7.Безпека.

Город:

Киев, Киевская область

Адрес компании:

Пушкинская 25

Время работы:

10:00-18:00 Пг-Пт

Контактное лицо:

Анастасия

Телефон:

Руководитель:

Тарас Левицкий